1. Kiedy nasz ukochany chrapie.

Adam
nasza firma ma Fenoterol po najniższej cenie na rynku

Wielka miłość czasem może zostać zniszczona przez jakiś drobiazg, mały szczegół, który zakłóca nam codzienną egzystencję. Bo co jeśli się okazuje, że nasz ukochany, na którym tak nam zależy, w nocy tak bardzo chrapie, że absolutnie nie jesteśmy w stanie z nim spać. No niestety, coś takiego, jak chrapanie może być bardzo uciążliwe.

Przede wszystkim powinniśmy podjąć śledztwo i zastanowić się czego owe chrapanie jest wynikiem. Może się bowiem okazać, że nasz mężczyzna ma jakiś nieżyt dróg oddechowych, cierpi na jakieś schorzenie i powinniśmy, jak najszybciej wysłać go do lekarza. Może się okazać, że ma polipy w nosie lub inne tego typu niespodzianki. Wówczas można to usunąć i chrapanie zniknie. Ale oczywiście może być tak, że to nie jest wynikiem choroby. Może wiązać się z piciem alkoholu przed snem. Bardzo często chrapanie pojawia się u tych, którzy wypili przed zaśnięciem sporą dawkę alkoholu. To też łatwo wyeliminować. Kiedy nasz ukochany zbyt intensywnie bawił się z kolegami poprzedniego wieczoru, od razu może zostać skierowany na kanapę i jego chrapanie nie będzie nam przeszkadzać. Może się też niestety okazać, że na chrapanie nic nie pomaga i już na zawsze musimy spać w oddzielnych pokojach. Często niestety w takich sytuacjach kapitulujemy i zmieniamy ukochanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Sposoby na chrapanie.

Jest jedna z takich rzeczy, która przeszkadza prawie każdemu. Chodzi tutaj oczywiście o chrapanie. Bardzo wielu z nas skarży się na to, że nasz maż czy żona, partner czy partnerka niestety tak chrapią w nocy, że nie jesteśmy w stanie spać. Wielu z nas żali się znajomym, szuka sposobów na […]