Co zrobić, gdy nie możemy spać, bo ktoś obok chrapie?

Z pewnością niejeden z nas był w takiej sytuacji. Próbujemy zasnąć, a nasz towarzysz lub towarzyszka śpiąca obok daje taki nocny koncert, że my absolutnie nie możemy spać. Nawet kiedy próbujemy ją lub jego obudzić, to udaje nam się tylko na chwilę, a potem chrapanie wraca. Jesteśmy zmęczeni, a nie możemy zasnąć, jesteśmy mocno zdenerwowani, ale nic nie możemy zrobić. Wiemy przecież, że osoba, która leży obok nie robi tego specjalnie, ale i tak nic nie możemy poradzić na to, że jej chrapanie bardzo nam przeszkadza. Co zrobić w takiej sytuacji? (więcej…)

Czyatj dalej

Nie chrap kochanie!

Każda z nas, która ma męża czy chłopaka, który w nocy chrapie niejeden raz budziła go z głębokiego snu tym właśnie powiedzeniem. Potrząsamy mężem w środku nocy, budzimy go i błagamy, żeby przestał chrapać, bo jego głęboki sen oraz wprost proporcjonalne do niego głośne i regularne chrapanie sprawia, że my absolutnie nie możemy się wyspać. (więcej…)

Czyatj dalej

Sposoby na chrapanie.

Ultiva 5mg

Jest jedna z takich rzeczy, która przeszkadza prawie każdemu. Chodzi tutaj oczywiście o chrapanie. Bardzo wielu z nas skarży się na to, że nasz maż czy żona, partner czy partnerka niestety tak chrapią w nocy, że nie jesteśmy w stanie spać. Wielu z nas żali się znajomym, szuka sposobów na to w Internecie i robi wszystko, żeby chrapanie ustało. (więcej…)

Czyatj dalej

Trudności wynikające z dzielenia przestrzeni z innym.

Każdy z nas ma tego typu wspomnienia. Niejeden raz bowiem dane nam było od czasu do czasu dzielić z kimś pokój, chwilowo lub przez dłuższy czas. W dzieciństwie większość z nas mieszkała w pokoju z bratem lub siostrą, później na studiach w akademiku lub na stancji, gdzie także musieliśmy mieszkać z kimś. W takich sytuacjach często się okazuje, że druga osoba, niezależnie od tego, jakbyśmy jej nie lubili czy nie kochali, posiada bardzo wiele różnych nieprzyjemnych nawyków, które nas drażnią. (więcej…)

Czyatj dalej

1. Kiedy nasz ukochany chrapie.

Wielka miłość czasem może zostać zniszczona przez jakiś drobiazg, mały szczegół, który zakłóca nam codzienną egzystencję. Bo co jeśli się okazuje, że nasz ukochany, na którym tak nam zależy, w nocy tak bardzo chrapie, że absolutnie nie jesteśmy w stanie z nim spać. No niestety, coś takiego, jak chrapanie może być bardzo uciążliwe. (więcej…)

Czyatj dalej

Nie chrap kochanie.

Czasem nawet w najszczęśliwszych związkach pojawia się jakiś problem. Zgrzyt między dwójką ludzi, rysa na ich idealnym pożyciu. Ludzie bowiem spotykają się, zakochują się w sobie, a potem zaczynają ze sobą mieszkać, poznają się bliżej i okazuje się, że wcale nie jest tak różowo i pięknie, jak na początku myśleli, że będzie.

Co może ich poróżnić? Absolutnie wszystko: od przysłowiowych, symbolicznych już skarpetek męskich na środku pokoju, (więcej…)

Czyatj dalej