Czasem chrapanie to poważna sprawa.

Adam
Donepex 5mg

Niekiedy wydaje nam się, że to, że ktoś chrapie to po prostu wina kataru lub alkoholu, coś co minie raz dwa. Owszem jest tak, że u niektórych chrapanie występuje sporadycznie, zazwyczaj wtedy, gdy się upiją i idą spać, albo, gdy mają zatkany nos.

Ale są tacy, których chrapanie jest niestety wyrazem czegoś poważniejszego. Okazuje się bowiem, że chrapanie może wynikać z jakichś poważnych chorób, których nie można lekceważyć.

Zazwyczaj, jak śpimy to oddychamy przez nos i mamy zamkniętą buzie. Wówczas chrapanie się nie wydobywa. Jednakże, gdy nos jest zatkany z różnych przyczyn i buzia jest otwarta to zazwyczaj wtedy pojawia się chrapanie. Czasem jest bardzo głośne. Czasem też jest tak, że chrapanie nie trwa całą noc, tylko pojawia się raz na jakiś czas. Zazwyczaj wybijając ze snu osobę śpiąca obok. Okazuje się, że chrapanie może wynikać z tego, że z układem oddechowym dzieje się coś niedobrego.

Może być tak, że nos jest zatkany, że jest tam jakiś niebezpieczny polip, który może być początkiem jeszcze groźniejszych chorób. Dlatego chrapania nie powinno się lekceważyć. Lepiej udać się z tym do lekarza i poprosić go, aby nas dobrze przebadał, bowiem nigdy nie wiadomo skąd to się wzięło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Co może przyczynić się do rozwodu?

Okazuje się, że bardzo wiele związków małżeńskich w dzisiejszych czasach kończy się rozwodami. Niestety tak już jest, że ludzie o wiele łatwiej rezygnują z siebie nawzajem, że o wiele częściej małżeństwa kończą się po dwóch, trzech latach. Mało kto teraz spędza z drugą osobą pięćdziesiąt czy nawet trzydzieści lat. Dlaczego […]