Kompromisy

żółtaczka szczepienia Corega Tabs Bio Formula cechuje się wysoką skutecznością działania

Czasem życie we dwoje sprawia, że musimy się przyzwyczaić do bardzo wielu rzeczy. Miło jest mieć partnera czy partnerkę, miło jest gdy ktoś nas kocha i się o nas troszczy. Dobrze jest mieć na kim polegać w ciężkich chwilach i wspaniale jest dzielić szczęście z drugą osobą w chwilach radosnych. Jednak coś za coś. Okazuje się niestety, że nikt nie jest idealny i nasi partnerzy oraz partnerki mają często dużo wad i musimy je zaakceptować lub, niestety, musimy partnera lub partnerkę zmienić, bo przyzwyczaić się do tych wad nie jesteśmy w stanie. Nawet, gdy bardzo chcemy iść na kompromis to się nam to nie udaje.

Przykładem czegoś takiego może być chrapanie naszego współmałżonka czy też współmałżonki. Początkowo uważamy, że to urocze. Budzimy się rano i mówimy do naszego partnera, że znów chrapał całą noc i jego chrapanie sprawiło, że nie zmrużyliśmy oka. Mówimy, że następnym razem on lub ona śpi na kanapie. Ale po tych wyznaniach dajemy sobie buzi i zapominamy o tym. Aż do następnej takiej nocy, kiedy kręcimy się nie mogąc zasnąć, bo nasz mąż czy żona znów chrapią bardzo, bardzo głośno. Po kilku takich nocach kupujemy sobie zatyczki do uszu, ale bliskość chrapiącego lub chrapiącej sprawia, że nawet to nie pomaga.

Wtedy, niestety, zdarza się tak, że chrapanie doprowadza do rozstania szczęśliwej pary, bowiem nie mogą spać oni obok siebie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *