Nie chrap kochanie.

Adam
polecanym lekiem jest Zentel zadziwiający swoją skutecznością

Czasem nawet w najszczęśliwszych związkach pojawia się jakiś problem. Zgrzyt między dwójką ludzi, rysa na ich idealnym pożyciu. Ludzie bowiem spotykają się, zakochują się w sobie, a potem zaczynają ze sobą mieszkać, poznają się bliżej i okazuje się, że wcale nie jest tak różowo i pięknie, jak na początku myśleli, że będzie.

Co może ich poróżnić? Absolutnie wszystko: od przysłowiowych, symbolicznych już skarpetek męskich na środku pokoju, aż po chrapanie. Tak, tak chodzi o chrapanie. Niby nic, niby banalna kwestia, bo przecież nie można porównać czegoś takiego, jak chrapanie ze zdradą, robieniem sobie nieprzyjemności czy też brakiem zaufania. Ale niestety, takie jest życie, okazuje się, że regularne chrapanie naszego partnera lub partnerki może być dla nas bardzo nieprzyjemne i może nam naprawdę zatruć życie.

Zaczyna się od tego, że nie możemy zasnąć. Jesteśmy zmęczeni, wydaje nam się, że położymy się obok naszego ukochanego męża lub żony i zapadniemy w sen, ale niestety jego lub jej chrapanie nam to uniemożliwia. Więc budzimy go lub ją w nocy, potrząsamy za ramię, prosimy żeby nie chrapał lub nie chrapała. W końcu się poddajemy, następuje kapitulacja i zniechęceni przenosimy się na kanapę w drugim pokoju, bo przecież rano trzeba wstać do pracy. Kiedy to powtarza się kilka nocy z rzędu, to niestety stawia pod znakiem zapytania nasze małżeństwo lub związek, bo tak na dłuższą metę się żyć nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

1. Kiedy nasz ukochany chrapie.

Wielka miłość czasem może zostać zniszczona przez jakiś drobiazg, mały szczegół, który zakłóca nam codzienną egzystencję. Bo co jeśli się okazuje, że nasz ukochany, na którym tak nam zależy, w nocy tak bardzo chrapie, że absolutnie nie jesteśmy w stanie z nim spać. No niestety, coś takiego, jak chrapanie może […]