Sposoby na chrapanie.

Adam
cholinki miód

Jest jedna z takich rzeczy, która przeszkadza prawie każdemu. Chodzi tutaj oczywiście o chrapanie. Bardzo wielu z nas skarży się na to, że nasz maż czy żona, partner czy partnerka niestety tak chrapią w nocy, że nie jesteśmy w stanie spać. Wielu z nas żali się znajomym, szuka sposobów na to w Internecie i robi wszystko, żeby chrapanie ustało.

Zazwyczaj chrapanie nie przeszkadza tak bardzo samej osobie chrapiącej, bo ona tego nie słyszy, ale za to doskonale słyszy osoba śpiąca obok. Jednakże zdarzają się też takie momenty, iż chrapanie jest tak intensywne, że budzi samego chrapiącego. To znak, że koniecznie trzeba z tym coś zrobić. Okazuje się bardzo często, że chrapanie to nie nieprzyjemny nawyk, który nas drażni, a coś co wynika z poważniej choroby układu oddechowego. Zanim więc zrobimy cokolwiek innego, zaczniemy przestawiać łóżka, dobudowywać dodatkowe sypialnie, albo postanowimy rzucić swojego chłopaka lub męża powinniśmy namówić go, żeby poszedł do lekarza. A kiedy to my sami jesteśmy osobą chrapiącą powinniśmy, jak najszybciej się tam udać. Okazać się może, że ma to związek z polipami w nosie lub jakaś inną chorobą układu oddechowego. Laryngolog jest w stanie to odkryć, więc kiedy chrapanie robi się naprawdę uciążliwe powinniśmy go odwiedzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Co zrobić, gdy nie możemy spać, bo ktoś obok chrapie?

Z pewnością niejeden z nas był w takiej sytuacji. Próbujemy zasnąć, a nasz towarzysz lub towarzyszka śpiąca obok daje taki nocny koncert, że my absolutnie nie możemy spać. Nawet kiedy próbujemy ją lub jego obudzić, to udaje nam się tylko na chwilę, a potem chrapanie wraca. Jesteśmy zmęczeni, a nie […]