Trudności wynikające z dzielenia przestrzeni z innym.

Adam
Votrient odstawia konkurecję z tyłu jeśli chodzi o jego siłę i szybkość działania

Każdy z nas ma tego typu wspomnienia. Niejeden raz bowiem dane nam było od czasu do czasu dzielić z kimś pokój, chwilowo lub przez dłuższy czas. W dzieciństwie większość z nas mieszkała w pokoju z bratem lub siostrą, później na studiach w akademiku lub na stancji, gdzie także musieliśmy mieszkać z kimś. W takich sytuacjach często się okazuje, że druga osoba, niezależnie od tego, jakbyśmy jej nie lubili czy nie kochali, posiada bardzo wiele różnych nieprzyjemnych nawyków, które nas drażnią.

Nawyki są różne. Mogą to być te legendarne rozrzucone po całym pokoju brudne skarpetki, może to być niechęć do wietrzenia pokoju przed snem, a może to być chrapanie. Niejeden z nas ma pewnie na swoim koncie takie doświadczenie, że próbuje zasnąć bo następnego dnia rano ma trudny egzamin, ważne spotkanie, pociąg wcześnie rano, a niestety osoba, która śpi obok chrapie tak głośno, że nie jesteśmy w stanie zasnąć i jedyne o czym myślimy to, że zaraz będziemy musieli wstać i być w dobrej formie, ale nie mamy na to szans. Niestety chrapanie może być źródłem wielu konfliktów, a nawet rozstań. Nie powinniśmy więc ignorować takich spraw. Może warto się zastanowić co z tym zrobić. Choć najczęściej nic się zrobić nie da i jak tylko nadarza się okazja, i możliwości finansowe staramy się zamieszkać samemu, bo mieszkanie z innymi i ich nawykami może być bardzo trudne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Next Post

Co zrobić, gdy nie możemy spać, bo ktoś obok chrapie?

Z pewnością niejeden z nas był w takiej sytuacji. Próbujemy zasnąć, a nasz towarzysz lub towarzyszka śpiąca obok daje taki nocny koncert, że my absolutnie nie możemy spać. Nawet kiedy próbujemy ją lub jego obudzić, to udaje nam się tylko na chwilę, a potem chrapanie wraca. Jesteśmy zmęczeni, a nie […]